Nowy Sącz położony jest w Kotlinie Sądeckiej, w widłach Dunajca i Kamienicy. Nowy Sacz leży u podnóża Beskidu Sądeckiego, nieopodal Jeziora Rożnowskiego. Początkowo osada w miejscu Nowego Sącza nosiła nazwę Kamienica. Później nazwa miasta została przeniesiona z sąsiedniego Sandecz - Sacza (dzisiaj Starego Sącza). Aby odróżnić miasta, dodano przymiotnik "Nowy", a miasto zaczęło nosić nazwę "Nova Sandecz".

"Tanie stronki" - www.taniestronywww.com.pl - zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem na terenie Nowego Sącza.

Działalność prowadzimy głównie online za pośrednictwem poczty e-mail. Strony www powstają tu już od 10 lat.

Już od 149zł każdy może pochwalić się ciekawą stroną www, co na pewno podniesie prestiż każdej firmy. Jest też możliwość reklamy strony internetowej w Google, żeby przynosiła jak najwięcej zysków.

Zapraszamy firmy i osoby prywatne, które chcą mieć swoją stronę www szybko i tanio do zapoznania się z naszą ofertą: tanie strony www - Nowy Sącz oraz do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości.

Telefon: 512 781 751, e-mail: slawek19x@op.pl

Tanie stronki - szablony stron do wyboru

 
Wybierz przykładowy szablon strony internetowej.

Wyślij do nas teksty, logo i numer szablonu z linku poniżej lub przykład strony internetowej, czy szablonu strony z Internetu.

Przygotujemy dla Ciebie taką stronę.

Wszystko w pakiecie "All Inclusive" w cenniku.

Wybierz szablon!

tanie szablony stron internetowych

Tanie tworzenie stron internetowych na obszarze całej Polski

Kraków    Warszawa    Wrocław    Katowice     Poznań    Łódź    Rzeszów    Bydgoszcz   Toruń   Szczecin   Lublin  
Gdańsk   Białystok   Gdynia   Częstochowa   Radom   Sosnowiec   Kielce   Gliwice   Zabrze   Olsztyn   Bytom  NS